פעוטון יום לילדים מגיל 3 חודשים עד 5 שנים

סטודיו לציור

על סטודיו

גן הילדים שלנו "גחלילית" נוצר סטודיו לרישום וציור לילדים מגיל שלוש, וגם להוריהם. הפועל בערבים בשעות 18.00-19.00 – לילדים ובין 18.00-20.00 למבוגרים.

בסטודיו הילדים יוכלו לגלות את הכישרון לציור, לגלות דרך מרתקת לבטא את עולמם הפנימי באמצעות רישום. רישום בילדות הוא אחד האמצעים החשובים ביותר להבנת העולם, כאשר הרישום הופך לדיבור של הילד. רישום הוא נשמת ילד, ביטוי לרגשותיו.

השיעורים נערכים בקבוצות קטנות (2-4 אנשים) או באופן פרטני. משימת השיעורים בסטודיו היא להרחיב את אופקיו של הילד על ידי רישום, ללמד אותו לממש את הדימויים והפנטזיות שעולות בו. שיעורים בציור וגרפיקה מתקיימים בציורי דירות, מה שלא רק מבטיח את תהליך הרישום הנכון, אלא גם מאפשר לילדים להרגיש כמו אמנים אמיתיים.

לפני תחילת העבודה מוצגים לילדים תמונות וחומרי וידיאו בנושא נתון, מוצגות עבודותיהם של אמנים מפורסמים – זה עוזר לדמיונם. כתוצאה מכך, כל אחד מקבל דימוי ייחודי משלו וכמובן יצירה ייחודית בהירה.

למבוגרים משתמשים בתוכנית הלימודים הקלאסית להוראת רישום וציור אקדמי, ונלמדת ציור בחצי הכדור הימני (טכניקה מיוחדת), שבזכותה בכל גיל תוכלו ללמוד לצייר ברמה גבוהה כל מה שתרצו. שיעורי אמנות יפה בסטודיו שלנו נותנים התחלה נהדרת לדרך באומנות לילדים ומבוגרים כאחד.

פעוטון יום לילדים מגיל 3 חודשים עד 5 שנים

© 2019 גחלילית. כל הזכויות שמורות | פותח על ידי Enter2Web.

Наверх